| Rikky a întrebat:

De unde pot cumpara un calculator ieftin si bun, dar nou?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Uite aici 2 site-uri care ţi-ar putea fi de folos:
http://www.emag.ro/
http://www.cel.ro/
Succese.

2 răspunsuri:
| bejenariu a răspuns:

Ultra pro computer

| Codreanu_Robert_1991 a răspuns:

Buna ziua, un calculator bun si ieftin cu garantie de 1 an de zile il puteti cumpara cu livrare gratuita in toata tara de pe www.giasistem.ro gasisti aproape orice tip de calculator de la core 2 duo pana la i7 si Intel xeon, am cumparat de acolo si sunt super multumit de calculator cat si de serviciile lor!
am achizitionat un Dell t3500 cu Intel xeon w3530 cu 24 gb ram si placa video quadro 2000 cu 2 hdd sas 300 cu pretul de 1500 calculatorul in am de 2 ani si il folosesc pentru priectare grafica sunt super multumit, recent am achizitionat o imprimata cu 5000 pagini pe negru cu laser la 300 ron cu costul unei reincarcari fiind de 80 ron dar cartusul a fost incarcat deja de la cumparare 80%, imprimanta avand foarte putine pagini iar una noua fiind cca 1200 ron, chiar pot face profit cu aceste lucruri.