| KenJi a întrebat:

De unde pot descarca aplicatii pentru tablete cu sistem de operare Android? Nu am internet pe ea.

11 răspunsuri:
| Zendayya a răspuns:

De pe Android Market happy

| KenJi explică (pentru Zendayya):

Nu am internet pe ea. Vreau sa descarc le descarc sub format apk sa le pun pe card.

| Zendayya a răspuns (pentru KenJi):

Fara internet nu prea ai cum si de unde sa descarci. Numai daca ai wi-fi...

| Zendayya a răspuns (pentru KenJi):

Aaaaaaa... Acum am priceput. Incearca aici
https://market.android.com/
succes. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Android market nu e pe internetraised eyebrows? in fine daca nu ai internet nu cam ai de unde sa descarci nimic...(descarcat adica iti iei de pe INTERNET ce vrei (aplicatii)).In fine.Success!
P.S incearca si Samsung apps. poate ca mergewinking

| KenJi explică (pentru anonim_4396):

Eu ma refeream sa descarc aplicatii direct de pe net in pc si sa le pun pe tableta cu un usb, intelegi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KenJi):

Aplicatiile care merg pe pc nu merg pe tableta.

| adrian_8167 a răspuns:

Sau poti sa intri pe Androidd room si sa le puui pe tableta prin USB

| Dragoshhhh a răspuns:

Http://www.androidgamesroom.com Aici gasesti all game for all tablet. :) FUNDA?