| raduradu2014 a întrebat:

De unde pot descarca Harta Romanie 2016-2017 pentru igo primo? (doar harta Romaniei).
Alta problema ce trebuie sa descarc sa imi gaseasca orasul, strada cand dau la cautare?

2 răspunsuri:
| rrrp a răspuns:

Pentru gps sau pentru smartphone? pe smartphone faci update iar pentru gps nu cred ca gasesti.

iar daca e spart (adica ai pus tu sau altcineva igo pe el asa ramane, nu isi face update -- deci trebuie sa pui alt soft).

| raduradu2014 explică (pentru rrrp):

E pe telefon si este facut de cineva si avea harta din 2013. Am gasit pana la urma din 2016... Sunt si din 2017 dar sunt full europa si e mult de descarcat aveam 3 GB liber pe telefon si cand am dat sa se descarce imi zicea ca nu am memorie (deci era peste 3 GB de descarcat)