| andrei123 a întrebat:

De unde pot descarca microsoft word(am reusit sa l descarc dar nu merge nici o functie de a lui, ex imi apare the command cannot be performed because a dialog box is open. click ok, and then close open dialog boxes to continue. si nu pot sa scriu, nici sa pun vre un simbol) cine ma poate ajuta? va rog mult de tot! multumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi pe site-ul original

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...si eu am aceeasi problema, ai mai gasit cumva solutia, Andrei?