| rolly3342 a întrebat:

De unde pot descarca multe aplicatii si jocuri pentru o tableta Allview de 8 inch cu android 4.0?? adica sa de le descarc de pe pc si sa sa transfer prin cablu de date pe tableta.mersi!

4 răspunsuri:
| aBunnyMind a răspuns:

Din Play Store.

| CyBeRnEtiCk a răspuns:

Scrie pe net tableta Allview support intri pe site-ul producatorului si mi se pare ca la download aplication nu stiu cauta pe acolo trebuie sa gasesti. Funda?

| CrYsTyAn98 a răspuns:

Http://www.filecrop.com/ parerea mea cel mai bun:P

| andreea12 a răspuns:

Iti instalezi app store pe tableta si le descarci direct. pentru ca o sa-ti apara jocurile compatibile cu tableta ttawinking.