| chitaraclasica a întrebat:

De unde pot downloada photoshop? fara vrusi dar sa fie incercat pls sa nu am surprize ca nu mere. ma multumesc si cu varianta free trial cat o tine ea. pls. un link ceva... dau funda pentru primul care mere. multumesc anticipat.happyhappy

2 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

Daca vrei til trimit eu pe mailul tau! Si nu e trial til activez eu personal daca ai team viewer5 da-mi un mesaj la id de mess "aleshul" si mai vb a nu uita sa imi dai fundita!winking

| Adina_3109 a răspuns:

Si eu vreau photoshophappy
Cine il are sa mi-l dea si miehappy? da-ti add la adiina.adiinutza doar daca il Aveti:*. Dar asa nulaughing