| amc a întrebat:

De unde pot face rost de programul "Smile Face's lox". Nul gasesc nicaiericrying(
Dau fundita:*

4 răspunsuri:
| myname1s a răspuns:

Mai bine nu. l bagiwinking nu inteleg cu ce te incalzeste ala.si asa numai tie ti le arata, si in afara de asta programele alea sunt pline de virusi, spyware si malware.si dupa un timp ai surprize si nu stii de ce pc. ul iti merge mai aiurea oh go on si de obicei astea sunt programele care au asa ceva.pentru ca multi le iau.si daca ai un antivirus bun sigur nu te lasa sa instalezi asa ceva, sau SweetIm sau alte alea oh go on
p. s. am cautat si eu si nu am gasit programul. straight face sorry.

| amc explică:

Aha...si cum descarc mha?raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei si iti mai trebuie iti pot trimite eu pe messenger... big grin kddylack@yahoo.com!