| MilkChocolatte a întrebat:

De unde pot lua jocuri pentru lg cookie kp502 si cum le instalez?:d

Răspuns Câştigător
| MmS_4429 a răspuns:

Www.mobile9.com

www.zedge.net

daca nu gasesti aici nu stiu unde poti gasi;)) (fundita;;) :d)

2 răspunsuri:
| MmS_4429 a răspuns:

Aaa si nu trebuie sa le instalezi le pui cu usb-ul in telefon si le deschiziwinking

mic sfat daca vrei jocuri pe care sa le joki cand nu ai ce face incearca real fotballwinking sau poker sau tenis crede-ma daca descarci jocuri la care trebuie sa faci misiuni e distractiv in prima saptamana cand il termini dupa phbbbbt te plicthee hee funditawinking :d?

| MilkChocolatte explică:

N.am gasit jocuri pentru LG kp5002 cookie laughing)