| Jula_Alex_2002 a întrebat:

De unde pot sa comand ochelari virtual reality? Nu cei din carton... Prefer site-uri straine. A mai comandat cineva si ma poate sfatui?

7 răspunsuri:
| dragosh57 a răspuns:

EMAG, ocazii! eMAG au unii buni la 1 mil

| Jula_Alex_2002 explică (pentru dragosh57):

Pe eMag vr box sunt 250 de lei la reducere, modelul acela il gasesti pe aliexpress la 15$, iar modelul mai nou la 20$, insa as prefera si un transport mai rapid, nu sa stau 2 luni dupa ei.

| dragosh57 a răspuns (pentru Jula_Alex_2002):

EMAG : Ochelari realitate virtuala E-BODA, in 48 de ore maxim ii ai, iti vin cu fancurier si se misca repede