| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa descarc Fruit Ninja si Talking Tom Cat Game? [ pentru samsung wave]

6 răspunsuri:
| emmyl a răspuns:

Dacă ai internet pe mobil deschide Market și dă căutare exact după ceea ce dorești, apoi instalează.
Succes!

| elly2love a răspuns (pentru emmyl):

Am incercat de pe Market... Dar ma trimite pe gmail.com. si cand dau logare se incarca 5 minute dupa care imi spune ca am probleme la telefon... straight face

| emmyl a răspuns (pentru elly2love):

Dacă telefonul tău are Android, sigur are și aplicația Magazin Play. de aici descarci sigur orice aplicație.

| BombonicaXD a răspuns:

De pe net.happy

| UNKOWN a răspuns (pentru BombonicaXD):

Chiar asa?:O.

| BombonicaXD a răspuns (pentru UNKOWN):

Cauta si tu „Download Talking Tom for Android(sau ce sistem de operare are)"si „Download Fruit Ninja for..."la mine a mers, ciar dc n-am telefonul astawinking