| roxy4dark a întrebat:

De unde pot sa downloadez Chicken Invaders 3, dar sa ma pot juca in 2 de pe acelasi calculator? (demo-ul il am, eu il vreau pe tot)
Sau poate il aveti voi, atunci va rog trimitetzil pe roxy_gaga352.

MS muuuult [dau funda] :*:*

5 răspunsuri:
| roxy4dark explică:

Daca poti u sa-l iei de acolo sa-mi zici si mie (denys2010)hee heelaughinghee heerolling on the floor

| aura36 a răspuns:

Stai ca nu ma lasa sa scriu asa ca scriu cu puncte intre ok? ..pirate..bay...com

| aura36 a răspuns:

Il am dedja full version

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

De pe google.ro laughing scrii numele jocului si download laughing simplu

| edy100000 a răspuns:

Il dascarci dupe magazin play, dar ti-l da demo pentru 10 nivele, asa ca tu daca vrei il cumperi cu 4 ron sau tii internetull activat si poti sa joci dar iti ia mega bait sa stii