| laurica2001 a întrebat:

De unde pot sa iau fonturi pentru photoscape si cum le adaug?

1 răspuns:
| redlynx90 a răspuns:

Iei orice fel de fonturi dupa net iti recomand site-ul dafont.com si apoi intri in Start - Run - si scrii C:/WINDOWS/Fonts sau in loc de C:/ D:/ cum se numeste partitia ta si le bagi acolo pe site-ul acela sunt extrem de multe fonturi pe categorii daca nu reusesti asa intri in Control Panel dai sa iti arate pe foldere nu pe categorii si e acolo un folder Fonts si le bagi acolo o poti folosi pe care o vrei