| Ioan_NeluNelu_1957 a întrebat:

De unde sa descarc 4.4.2 KitKat pe dispozitiv Vodafone Smart 2
Daca nu raspundeti si imi lasati continuu pitipolul acea veche Gingerbread va pun la raspuns Urgent, big grin Dati linkul de descarcare Android 4.4.2 KitKat sau Android 4.3 Jelly Bean

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vrei prea multe pentru bobarca aia.

| KodrutZ a răspuns:

KitKat are nevoie de un minim-minimorum 512 MB memorie stock, preferabil 1 GB. Buba e ca probabil nu o sa primesti suport oficial pentru treaba asta, asa ca... ia si sapa pe forumuri de-alde Slatedroid.