| MikaelaSimulator a întrebat:

De vreo doua zile atunci când încerc să-mi deschid hotspotul de pe telefon tot îmi arata ca se conectează, dar nu o face și după vreo 5 minute mi se redeschide telefonul singur dintr-o data. Știe cineva care ar putea fi problema și cum as putea sa o rezolv?

1 răspuns:
| cxxyy a răspuns:

Buna!

In primul rand e posibil sa fie problema la pc sau la ce doresti sa dai hotspot sau sa fie de la telefon. Ai putea sa mergi intr-un magazin mai mare gen Auchan unde sunt acele mici magazine cu huse/folii etc e posibil ca acolo sa fie cineva care sa stie daca nu poti merge la Orange/Vodafone (cred) si sa intrebi bineinteles ca exista si alte magazine specializate in telefoane!

Bye, sper ca te-am ajutat!