| Dumyqueen1237 a întrebat:

Deci...acum câteva luni vreo 6 cred am făcut puțin spam pe un cont de Instagram și mi-a apărut ca, contul meu a fost compromis sa schimb parola. Eu am uitat parola veche dar cred ca pana la urma am schimbat-o cum zicea apoi după m-a deconectat ca sa ma reconectez dar nu mai pot. Imi aparea ca parola e incorecta, am pus-o și pe cea veche și cea schimbată am încercat acolo unde e am uitat parola dar îmi apare ca linkul a fost trimis la un număr care se termina cu 03 dar numărul meu nu e așa. Acum nu mai am acel email cu care mi-am făcut contul acela, nu îl mai știu.Cum pot sa îmi recuperez contul? Nu e șters, dacă îl caut pe Instagram exista acel cont dar nu pot sa ma conectez pe el.Ce sa fac? E foarte important acel cont pentru minecrying(((

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu il mai poti recupera probabil acel cont l au sters sau l au dezactivat chiar cei de la Instagram administratorii siteului, tot ce poti face acum este sa faci alt cont nou cu alt numar de telefon ca daca pui vechiul numar ei te blochează, si fi atent ce distribui pe Instagram, nu ai voie sa înjuri sa jignesti pe altcineva ca te vor raporta utilizatorii si ajungi iarăsi in situatia de acum sa i ti fie șters contul.