| anonim_4396 a întrebat:

Deci, Acum de Sarbatori o sa imi cumpar un telefon nou happy Vreau sa-l cumpar de la Germanos/Cosmote, sa cumpar un Smart Phone happy Propuneri? xD

8 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Si eu o sa imi cumpar un smartphone de sarbatori si mi-am ales Motorola Fire XT 311 ( cu touch screen si tastatura qwerty). L-am gasit in magazin cu 550 lei si mi se pare convenabil. Iti recomand sa te uiti la cateva review-uri inainte sa il cumperi. Punctele slabe sunt ca are o rezolutie cam mica pentru marimea ecranului (240 x 320), memoria interna este cam mica (512 MB) unele aplicatii se pot instala decat in memoria telefonului. Cand rulezi mai multe aplicatii incepe sa mearga mai greu... (cu toate astea eu tot il cumpar)

| djrobby a răspuns:

Nu fa prostia asta decat daca vrei sa iti faci abonament!
daca vrei la liber intra aici www.officegsm.ro au super preturi au am luat un galaxy mini acun 6 luni si e super ok mai ales ca a fost cu vreo 200 ron mai ieftin! la ei erea 500 iar la voda/orande 710 ron! eu iti recomand ceva din gama galaxy acum depinde de ce suma esti dispus sa aloci pentru telefon!

| RaduHD a răspuns (pentru djrobby):

Eu imi cumpar la abonament happy Buget in jur de 300 lei happy

| vl96cos a răspuns:

Galaxy ace

| RaduHD a răspuns (pentru vl96cos):

Am cautat pe net, si imi place telefonul happy Dar nu e disponibil nicaieri crying

| AllinaDaniella a răspuns:

Samsung Galaxy Fit, Nokia C5-03, Nokia C7.

| mrBoGDaN a răspuns:

Samsung galaxy gio

| Alex2497 a răspuns:

IPhone