| qCristiina a întrebat:

Deci am 4.970 prietenii pe facebook vreau sa imi pun sa fiu urmărită mi-am pus ca am peste 18 ai dar ma duc la setari si la persoane care ma urmaresc si dupa ce trebuie sa fac? Am bifat prima chestii si nu imi apare butonul de follow.
Ce sa fac?

1 răspuns:
| HurremSultan a răspuns:

Bună.
Mamă, cati prieteni laughing)
Să trecem la ale noastre.
Dai click pe rotiţa din dreapta sus şi mergi pe Account Settings. Pe pagina care se deschide în partea stângă caută "Followers". Dai click şi în partea dreaptă îţi apare o casuţă pe care trebuie s-o bifezi.
Baftă! Dacă nu te descruri da-mi facebookul tău şi te ajut kiss
Pa, pa