| coolgeo98 a întrebat:

Deci... am facebook si acum 2-3 luni din greseala am instalat aplicatia,, photo sync" pe facebook( este o aplicatie in care toate pozele de pe telefon apar pe facebook intr-un folder unde nu poate vedea nimeni decat daca ii dau tu share). as vrea sa o dezinstalez. cine ma poate ajuta? cel mai repede raspuns si cel mai bun. funda

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

Lângă profilul tău dai pe rotiță>Account settings>Apps>Dezinstalezi aplicatia.