| Ionut321123 a întrebat:

Deci am net de la romtelecom prin cablu la care am conectat calculatorul direct prin cablu iar laptopul prin wireless. Cum sa fac ca si cand merge si laptopul si calculatorul in acelasi timp sa foloseasca laptopul mai mult net ca sa-i mearga la calculator netu mai greu nu invers? Funda, va rog!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Odata ce ai modem/router poti sa conectezi cate aparate iti permite modemul/routerul fara sa pierzi din viteza, nu inteleg de ce ai vrea asta.

| Ionut321123 explică (pentru CM7YRE):

Pai cand sora mea sta la pc si se uita la calculator la programe de tv de ex: acasa tv mie pe laptop abia mi se misca netu. Din cauza asta