| SebiAdrian69 a întrebat:

Deci am o intrebare, am avut laptop-ul la service si au zis ca nu are nimic dar ei nu au avut parola de la windows, cum au reusit sa il testeze?

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

O modalitate este sa folosesti un Live Linux.

Alta modalitate este sa scoti HDD/SSD, pui altul pe care instalezi ce vrei, faci ce teste vrei, la urma il scoti si il pui inapoi pe cel original.

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Se poate trece peste parola de la Windows, daca mai surprinde pe cineva. Apoi sunt distributii gramada de Linux dar si windowsuri mai vechi, care sunt Live, se ruleaza de pe un disc sau stick.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu i ai intrebat pe ei? Poate ti au sters tot din el l au resoftat ei stiu.Sau poate ti au aflat parola, daca este asa, trebuie urgent sa o schimbi.

| Gabriel9707 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce rost ar mai avea sa schimbe parola? Nu e ca si cum cei de la service ar mai avea acces la laptop.