| CosminComan75 a întrebat:

Deci am o problema la tableta(intenso tab714) i-am facut root cu mobogenie si dupa i-am dat un reset si acum cand intru la >>>setariaplicatii arata ca nu mai am stocare interna si daca intru la stocare imi arata ca mai am 1.38 GB si nu mai merge sa instalez unele aplicatii! Si cand inchid tableta iar apoi o deschid mereu se dezinstaleaza aplicatiile pe care le-am avut instalate si intra mereu in startup wizard! Ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și dacă n-o root-ai, ce avea?!? acum nici de la garanție n-o mai scoți cum era (nu fără bani, evident).
Resofteaz-o și dă-i pace!

| CosminComan75 explică (pentru mihai69):

Nu merge marter reset si nu gasesc firmware-ul sa o resoftez!

| piratuu a răspuns:

De ce trebuia sa-l rootezi!? Mobogenie e una din cele mai proaste aplicatii create pe Android. Mai bine il lasa-i asa cum era. Firmware-ul e aproape imposibil sa-l gasesti!