| sTruNga a întrebat:

Deci, am o tigara electronica si nu am mai folosit-o de mult, acum 3-4 zile am vazut ca nu mai avea baterie, am lasat-o la incarcat am fumat din ea si astazi cand am vrut sa fumez iar nu se mai aprinde, cand o pun la incarcat nu se aprinde led-ul din buton... ce sa fac crying(

Răspuns Câştigător
| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Atunci inseamna ca ti s-a stricat bateria, cine stie poate ca s-a scurs lichid in ea cat a stat.

5 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

S-a scurs si s-a uscat esenta pe contacte

Răspuns utilizator avertizat
| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Pot fi mai multe cauze posibile:

1. poate s-a stricat bateria
2. poate atomizorul nu mai este bun
3. poate nu ai incarcat atomizorul cu e-lichid
4. poate nu mai este bun incarcatorul etc

| sTruNga explică (pentru Electronica_Tigara_1988):

Nu are legatura cu atomizorul, bateria cand apas pe buton nu se aprinde led-ul din buton pentru a arata ca functioneaza, nici cand o pun la incarcat nu se aprinde pentru a-mi indica nivelul bateriei

| sTruNga explică (pentru Electronica_Tigara_1988):

Cand am pus-o la incarcat acum 2-3 zile iar mi s-a aprins de 3 ori butonul cu cele 3 culori apoi de vreo 10 -15 ori in continuu numa verde... si iar nimic

| Electronica_Tigara_1988 a răspuns (pentru sTruNga):

Atunci inseamna ca ti s-a stricat bateria, cine stie poate ca s-a scurs lichid in ea cat a stat.