| alinabucataru98 a întrebat:

Deci am pe un laptop un folder cu mai multe poze si video-uri. Cum pot sa fac sa transfer pozele pe alt laptop? (app le am si in drive). Multumesc

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Ai cel putin 3 variante usoare :
- Folosesti un stick / dispozitiv de stocare extern
- Prin LAN, realizand un homegroup si punand folderele respective "in retea"
- Google Drive / Dropbox pe ambele dispozitive.

| flixbuster a răspuns:

Partajezi (= share) folder-ul si le copiezi prin retea - laptop-urile trebuie sa fie conectate la aceeasi retea in acest scop.

| Heavenonearth a răspuns:

Dacă le ai pe goohle drive le iei de pe net cu al doilea laptop, ori cu stick cu multă nenorie sau hdd extern de 1T (terra).

| alinabucataru98 explică (pentru Heavenonearth):

Adica le descarc din drive? cand i-am dat download fisierului imi zicea ca "se arhiveaza", (ma scuzi lol nu ma pricep)

| Codrinn69 a răspuns:

Incearca sa folosesti un stick daca nu te pricepi altfel, simplu.