| MissAnne a întrebat:

Deci am reusit sa imi conving intr-un final parintii sa imi ia un calculator. Acum vine o alegere grea: laptop sau desktop? Sunt o fata gen cum era stereotipul acela: basic white girl. Ma uit seara la seriale, netflix (aleluia a venit in romania) dar sunt si gamer si ma joc destul de mult pe calculator. Poate cineva sa imi spuna parerea lor si niste comparatii (nu luate de pe net)? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Desk.
laptopurile nu sunt pentru gaming
grija la ce cumperi, sa aiba o configuratie decenta pentru utilitatea ce vrei sa o dai calculatorului.

| CPAElites a răspuns:

Desktop clar!
Ce buget?
Si ce jocuri te joci? Dalea de pe facebook?

| K0sti a răspuns:

Desktop!