| bianca_9810 a întrebat:

Deci am samsung corby si cand vreau sa trim o melodie de pe laptop pe telefon nu mergecrying((am card de memorie dar de ce nu se trimite?crying((plz help...

Răspuns Câştigător
| nevermint a răspuns:

In primul rand cred ca ai nevoie de softul de pc pentru Samsung corby care de obicei este in cutie... poti face sync= sincronizare bluetooth si ai rezolvat problema (daca nu ai asa ceva in pachet viziteaza link-ul asta http://www.software112.com/products/samsung-pc-studio.html ) daca vrei sa faci transferul direct cauta cu laptop-ul tau telefonul, prin bluetooth (vezi sa fie deschis bluetoothul pe telefon :). ) si atunci cand iti da otiunea sa introduci pass key ii dai disable sau ce ai tu acolo adica asta inseamna ca nu mai ai nevoie sa te conectezi cu parola (acest lucru fiind o mare prostie indiferent de ce telefon foloseste lumea) dupa ce gasesti telefonul dai ok apoi ok si pe tel. Mergi apoi pe fisierul care vrei sa il transmiti si vezi ce se intampla. Atentie daca formatul fisierului nu e compatibil cu formatele acceptate de telefon sa stii ca nu ai facut nimic.