| Ionut_Alex_1997_oKXP a întrebat:

Deci..am si eu o problema. Nu imi mai porneste pc.ul. mentionez ca este vechi si ca nu am mai avut probleme cu el. Am nevoie de el pentru ca nu mi se conecteaza imprimanta la laptop(imi da unknown device ). Anyway ..nu sunt eu un expert in ale tehnologiei si de asta apelez la voi. Pur si simplu. apas be butonul de pornire si degeaba. Beculetul de pe placa de baza e aprins. Problema e din iarna..cam de atunci nu mai merge. uneori pornea noaptea de capul lui laughing dar se stingea rpede.p.s. cablul de alimentare nu are probleme si nici priza. Am sresetat biosul si tot degeaba. Daca aveti vreo idee pls ajutati.ma

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai driverele de imprimanta le-ai instalat pe laptop? Sau crezi laptopul e mama omida sa stie ce imprimanta ai tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va trebui sa te duci cu el la service si va costa ceva happy

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Trebuie sa te duci le service!

| Ionut_Alex_1997_oKXP explică:

Le.am instalat si deeaba. Pe laptop am 8.1