| anonim_4396 a întrebat:

Deci am un cont de messengerul fără Facebook și nu știu ce am făcut de acum nu mai pot sa dau "wave" sau sa scriu persoanelor pe care nu le am pe lista ( doar atunci când îmi scriu ei primii) îmi da următorul mesaj " the operation couldn't be completed fbapierrordomain error 368". In trecut puteam sa trimit mesaje persoanelor la care voiam eu. Ca sa fac? Țin sa spun ca am iPhone

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu exista cont Messenger fara Facebook.
Sunt impreuna, cu numele si parola identica.

| CookieSugar a răspuns (pentru Bula):

Poți să-ți faci un cont de Messenger fără Facebook linistit

Bula
| Bula a răspuns (pentru CookieSugar):

Nu poti.
Automat se face si contul de Messenger si contul FB.
Poti incerca sa intrii in FB cu identificarea ta de Mess.

| CookieSugar a răspuns (pentru Bula):

Da, dar spune îmi da eroare și spune ceva de genul " acest număr de tel. este al unui cont messenger, nu al unui cont Facebook "

Bula
| Bula a răspuns (pentru CookieSugar):

In acest caz inseamna ca ai modificari la setarile FB.
Mergi pe un calculator si intra de pe browser in contul tau FB.
Cand ai intrat in setari, acolo poti seta /sterge toate dispozitivele pe care le ai asociate contului tau.
Sterge pe cele necunoscute si corecteaza erorile.