| TheSeventhSin a întrebat:

Deci,am un cont de youtube insa nu pot sa ma uit la anumite vide-uri pentru ca scrie ca e restrictionat in functie de varsta...
Intrebare : Cum pot sa-mi dezactivez restrictia sau sa-mi schimb varsta de pe canalul de yt in 18 ani?

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Contul youtube e legat de contul google. Trebuie schimbat contul google.
Se intra pe google, se iese din cont, se face cont nou.

| halogen001 a răspuns:

Daca trebuie o adresa de email, se poate face una pe http://www.mail.com/int/

| TheSeventhSin explică (pentru halogen001):

Pai si nu e o alta solutie in afara de a schimba contul?

| halogen001 a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Se poate incerca schimbarea datei la contul google. Ar fi o solutie perfecta. Cred ca se poate schimba, eu nu am incercat.