| anonim_4396 a întrebat:

Deci am un laptop asus cu windows 7 home premium. Prima oara cand am deschis laptopul am ales limba italiana si nu stiu cum sa setez alta limba de exemplu engleza. Cam unde ar trebui sa intru ca sa setez limba? Multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intri prin Start(sau My Computer)/Control Panel/Regional and Language Options/Advanced si de la Select a language... selectezi English(United States) si dai OK. Succes si numai bine!

| pac2oo6 a răspuns:

Intra la contol panel si de acolo dai langa iconita aia cu ceas al doilea rand scris cu albastru de acolo nu e greu.