| Pandaandra a întrebat:

Deci am un laptop HP. si cand il inchid (fara a-l stinge) si cand il deschid, arata butonul luminos ca e aprins, dar el nu reactioneaza nicicum, ecranul ramane negru si chiar daca incerc sa l sting si reaprind de la buton nu merge.trebuie sa-i scot bateria si apoi sa o bag inapoi, si sa l aprind ca sa mearga...ce mi ziceti sa fac? ajutor

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Intra in : Panou de control - Sistem si Securitate - Optiuni de Alimentare -
- si ia la rand acea lista din stanga si fa setarile care iti plac!
Prima ar fi : Alegerea actiunii butoanelor de alimentare, apoi inchiderea capacului etc Ai sa vezi...