| sssSnake a întrebat:

Deci.am un nokia 6234 si vreau sa imi schimb carcasa.Imi putetii zice ce model de surubelnita imi trebuie la telefon? e ceva surubelnita hexagonala.sau ceva de genu. tHx

2 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Pentru 10 lei o schimb eu. Se gasesc greu trusele cu surubelnitele alea. La orice service gsm te costa 8 lei cu fetele tale bineinteles.

| ☻♫Р€Р£♫☺AlExA a răspuns:

Am avut si eu acelasi telefon, daca nu ai carcasa si trebuie cumparata de acolo de unde o cumperi roaga pe cine e acolo sa iti puna si tie carcasa asa am facut si eu... daca vrei carcasa originala este 100lei daca e de aia chinezeasca e 10-50lei, roaga pe cei de acolo sa ti`o puna ca nu te costa nimic.

Sper sa iti fie de folos:*