| Anonigga a întrebat:

Deci am un Samsung galaxy s2 si de la o vreme cand pun castile sa ascult muzica din castile Samsung originale se aude pe negativ doar muzica fara versuri, si cand ascult cu casti universale nu se aude deloc l.am luat la garantie la Vodafone si nu mi.au făcut nimic ---ajutor

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa se fi stricat castile sau o optiune din meniu care nu mai reda muzica stereo. Intr-adevar, poate fi mufa.

| justflo2009 a răspuns:

E posibil sa fie mufa de la tel dar cel mai bine afli la un service
ai putea inainte sa te duci la service sa incerci alt handsfree si daca e tot asa solutia e service(defectiunea se poate numi scurt)