| starduster a întrebat:

Deci am un Smart tv Philips pe care am Netflix si Amazon Prime Video doar ca nu am si celelalte servici de streaming gen Disney plus si Hbo Max si voiam sa stiu daca se poate in vreun fel sa le instalez pe televizor?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ar trebui sa ai o aplicație de tip magazin, de unde poti descarca alte programe.

| starduster explică (pentru Wr3nch):

Am dar acolo sunt doar aplicatii straine

| Wr3nch a răspuns (pentru starduster):

Daca e un model mai vechi singura varianata e sa iti cumperi un chromecast sau fire stick. Il bagi la HDMI si ai toate serviciile de stream noi.