| Anonim0204 a întrebat:

Deci: Am un stick cu WIN. 8. 1PRO, doresc sa imi reinstalez windowsul (eu am tot 8. 1pro de pe stick-ul acela) si vreau sa il reinstalez tot de pe el si vreau sa stiu daca update urile care s-au facut pe descursul timpului cat am avut win. vechi, daca o sa fie si pe stick

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează. După ce ai pus windowsul pe PC își va face update la cea mai recentă versiune. Și mai bine îl cumperi. E doar 520 de Ron un Windows. Asta daca nu vrei sa te trezești cu malware și minere prin el.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai aici cheie cu sub 50 de lei patron.
https://www.emag.ro/......D61ZKRBBM/

| Bizon95 a răspuns:

Nu, dar update-urile o sa vina de la Microsoft dupa instalare

| Tripaloski09 a răspuns:

Nu o sa ramana deoarece practic ao reinstalat Windows-ul