| N3ko a întrebat:

Deci am un telefon sony ericsson w910i si i-am dat unei persoane nepotrivite nr meu de telefon si ma tot dispera cum sa fac sa bag acel nr sa fie respins cand ma suna? Cel mai bun raspuns primeste fundita multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai ce face, daca vrei sa respingi un numar operatorul ti le blocheaza pe toate si nimeni nu te poate suna, unica solutie e sa vorbesti cu acea persoana sa inceteze sau faci plangere la politie ca sa ia masuri impotriva lui.

| IrinaAniri a răspuns:

Eu stiu ca nu ai cum, oti doar sa iti pui telefonul pe pager, dar nu te poate suna nimeni