| alinmarian504 a întrebat:

Deci,am vrut sa intru pe Google Chrome, de dimineata a mers, dar pe la 13-14 cand am incercat nu se mai porneste, nu stiu ce are l-am dezinstalat de 2 ori si tot nu merge, dau sa intru si nu porneste, acum scriu intrebarea de pe Internet Explorer care merge ca ceapa. Dau funda crying.

1 răspuns:
| Mihneaandreis a răspuns:

Sunt 2 posibilitati:
1. ai malware - foloseste malwarebytes cauta pe google sa vezi daca ai si sigur asta e treaba am patit-o
2. e ceva din fisierele windows, incearca o instalare curata