| Lovelykat a întrebat:

Deci cand imi pun o poza nou la avatar la messenger imi apare poza precedenta! Iar daca mi-l schimb din nou imi apare avatarul pe care l-am vrut! Am mess 11(messu' dl windows7 varianta cea mai noua)...De ce se intampla asta? Cum pot remedia aceasta pr'?

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Nu ai cum
e din cauza serverului pana se incarca... il poti reinstala asa se intampla cateodata si la 10

| Siracuzia a răspuns:

Da pe don't share a display image.Astepti cateva minute, apoi dai pe share my picture.Alegi imaginea dorita si dai pe OK. Poate o sa functioneze.

| Stefan89 a răspuns:

E de la messenger, nu prea ai ce face, decat sa iesi si sa te loghezi iar.Mie imi face asa daca folosesc vreun software de download in acel timp sau folosesc vreun plugin care sa-mi arate ce melodii ascult