| Exterser_Vasea_1995 a întrebat:

Deci chiar din gresiala am facut o prostie mare care acum o regret foarte mult, dar totusi pina la urma inainte sa iau ban i-am dat parola inapoi dar cind vroia sa retraga etc era prea tirziu am stat fara RedzMax foarte mult timp! Acum mi-am luat alt PC deci eu am primit ban pe IP dar mi-am luat alt PC si daca nu credeti puteti face control Team Viewer sa vedeti ca nu am niciun program ilegal! Va rog dadetimi o sansa multi zic ca merit una dar crying((! Multumesc pentru atentie, sper foarte mult sad am muncit la cont foarte mult sad Va rog sa-ma scuzati, nu o sa-se intimple dar daca nu dati UNBAN va rog cel putin spuneti-mi daca voi avea o sansa happy Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IP-ul este atribuit de provider-ul de internet, poti sa-ti iei un milion de pc-uri, IP-ul doar provider-ul ti-l poate schimba. Bine, ar mai fi proxy-urile, dar mi-as raci gura de pomana, tu nu stii nici macar sa scrii.