| anonim_4396 a întrebat:

Deci. Cum pot debloca pe cineva pe care l-am blocat pe facebook?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna!
Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai ''Liste de blocare'' (Blocked People and Apps) si ''Editati-va lista de persoane si aplicatii blocate''. Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy! (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa-l ai la prieteni)
Mult noroc.

1 răspuns:
| RevinD a răspuns:

Nu's sigur dar incearca sa mergi la optiuni in dreapta sus, dupa dai la bloc si dupa tot sus acolo trebuie sa fie modifica lista si de acolo il scoti daca nu gresesc big grin daca nu du-te pe profilul persoanei si uitate cu atentie pe acolo, poate gasesti sa-l deblochezi big grin Sper sa te fi ajutat