| Fmoro16 a întrebat:

Deci,daca apas backspace si nu mai scriu nimic,se sterge tot textul,iar acum daca apas pe ceva ce am deja scris se va sterge automat, la fel si daca apa enter va rog frumos sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| bmxrider23 a răspuns:

E normal daca ai tot textul selectat, mai apasa odata click si nu se mai sterge cand apesi enter etc.

| Fmoro16 explică (pentru bmxrider23):

Pai nu am selectat, pur si simplu apus click ca sa mai scriu ceva si se sterge tot, dar nu imediat ca si cum as fi selectat tot, ci incet ca si cum as tine backspace apasat