| kEEnk a întrebat:

Deci de curand mi-am schimbat routerul de la UPC cu internet si mi-am bagat unul nou care are si wirelles in el.Problema e cand aveam routerul cel vechi era de 15mbps si asta nou e de 60mps
Eu am un server de samp la mine in calculator si cand aveam routerul vechi mergea sa intru pe el frumos ma conectam cu IP de la net. dar acum cand l-a schimbat cu asta nou numai merge (folosesc Windows7 Professional) si jos cand dau pe network in bara din dreapta jos imi scrie ca e conecta cu 4 Network cum rezolv ca sa pot intra pe serverul din samp cum faceam inainte? asta e problema
Routerul vechi se numea Thomson si ceva cifre iar asta nou se numeste tehnicolor cu wirelles inclus in el. astept raspunsuri
(UPC AMANDOUA)

1 răspuns:
| BANN3R a răspuns:

Cand ai facut acel server de samp posibil sa iti fi facut niste automate in router.
Nu conteaza de cat e routerul. conteaza ce net ai tu...