| Hitback a întrebat:

Deci deschid google chrome ( pe telefon - android) dau pe youtube pun o muzica si cand deschid alt tab sa ma uit spre exemplu pe TPU mi se pune melodia din primil tab pe pauza. Ce sa fac sa mearga si muzica cand deschid un alt tab. Poate stie careva. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Evident, dar prin browser iti manancam ai mult net(daca stai pe MB) si mananca mult mai multe resurse respectiv baterie. Nu sunt cei de la google prost ca au facut aplicatia speciala.

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

1) youtube se deschide prin aplicatia speciala, nu in browser.
2) si prin aplicatie tot se inchide melodia, dar e trist ca in 2015 sa te bazezi doar pe youtube, daca nu ai net ce faci? sa nu mai zic ca e o calitate de rahat. Iti poti descarca melodiile preferate in 192kb sau flac si se aud de 10 ori mai bine, si le ai oriunde, oricand.

| Hitback explică (pentru SasNetRomania):

Eu pot sa aleg sa mi se deschida cu browseru youtube sau inca una.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Hitback):

Evident, dar prin browser iti manancam ai mult net(daca stai pe MB) si mananca mult mai multe resurse respectiv baterie. Nu sunt cei de la google prost ca au facut aplicatia speciala.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Nu se poate din pacate, doar daca merge musica din Music Player.

| Øø_Fabiana_1982 a răspuns:

Am sesizat si eu asta... Nu e ca pe computer... Cred ca nu poti face asta. Dar ai putea incerca sa descarci muzica cu un program din magazin play... Si asa va merge. Fundita?

| SasNetRomania a răspuns (pentru Øø_Fabiana_1982):

Poti folosi aplicatiile urmatoare :
1) Viral Lite
2)PlayTube
Sunt aplicatii care au la baza motorul de cautare youtube, dar pot rula in background sau sa faci fereastra cu video foarte mica, ca sa mai poti sa faci si altceva.