| AdytzuBV a întrebat:

Deci e simplu:
AMD FX-4320 Quad 4.00 GHz
8 Gb Ram ddr3
500 Gb HDD
GTX1050
Placa de baza Asus M5A78L

Sistemul costa 1700 de lei..Il iau pentru jocuri si vreau o părere.ce poate face.
Probabil o să mai adaug un SSD.
Cineva mi-a zis pentru procesor o răcire mai buna dar habar n-ambig grin

3 răspunsuri:
| AndreiPlays a răspuns:

AMD-urile au fost mereu cele care se incalzeau cel mai rapid.Deci,ia un cooler.Pentru jocuri va merge bine. Dafa imi zici si ce jocuri vrei sa joci pe ce setari iti pot zice cam in cate fps ar rula...Totusi eu am gasit 8GM ram placa video 4 gb i5 3.2 la 1500

| AdytzuBV explică (pentru AndreiPlays):

Ceva shooter games..jocuri de strategie...online..jocuri mai cunoscute

| AndreiPlays a răspuns (pentru AdytzuBV):

Iti ruleaza cam toate jocurile de Shooter, Fps, startegy, Indie sub 2013