| Torreto112 a întrebat:

Deci eu vreau sa imi fac pc mai bun, vreau sa ruleze jocuri bune macar pe medium.Era un pc bun dar in ultimi ati l-am cam sticat,o intrat un virus si dupa ce l-am sters aveam probleme mari cu el,merge foarte greu dar sper ca dupa ce voi reinstala windowsul va merge bine,acum intrebarea este ce sa upgradez(ram, placa video, etc) si cat spatiu sa pun in Csadacuma am 20 GB si liber doar 1.5)?

SPECS:
Procesor : AMD Athlon 64 x2 Dual Core Procesor 2.80 GHz
RAM: 2 GB
32-bits
Placa video:Nividia Geforce 9600 GT
Soft : windows 7 ultimate

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Uite un procesor mai bun ai putea sai pui Procesor iti alegi de pe aici numa bine vezi si detalii http://www.pcstudio.ro/......E940%5EAM2
ia-ti si un hhd sau SSHD si daca mai adaugi vreo 2 giga ram minim e bine

| FaraLag a răspuns:

Baga inca 4 Gb ram sa faci 6, apoi nu mai ai ce sa ii pui ca sa fie bun, pe placa ta video o sa meaga cam orice la mediu cel putin.Eu zic sa iti pui windows 8 se misca extraordinarwinking, nu prea ai upgrada intelegi

| AdrenalinTm a răspuns (pentru FaraLag):

Windows 8 e cel mai varza CEL MAI obosit sistem de operare inventat vreo data