| lightning23 a întrebat:

Deci mi-am cumparat un router wireless Asus, si merge pe laptop, telefoane si pe tableta a mers prima data, iar acum tableta nu il mai gaseste...pe celelalte le detecteaza iar pe al meu nu stiti cumva ce are?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa cauti reteaua wi-fi de pe o tableta diferita sau exact una ca a ta, iar daca o gaseste inseamna ca tebleta ta i s-a ars wi-fi

| Radu284 a răspuns:

Daca este o tableta android, downloadeaza WiFi Analyzer, si vezi daca vede RSIDul routerului. E cumva hidden?

| lilyakul a răspuns:

Am trecut acum 3 luni printr-o problema identica tot cu router Asus, initial a mers dupa 3-4 restarturi, dar problema a revenit, am facut update la ultimul firmware al routerului si de atunci nu mai am probleme