| anonim_4396 a întrebat:

Deci, mi-am dezinstalat Google chrome pentru-ca nu mergea nu stiu ce... Acum mi l-am instalat din nou, dar acum cind se deschide nu e deloc conexiune, adica vreau sa accesez o pagina, nu conteaza care, si nici nu are de gind sa o faca.
L-am mai instalat de vreo citeva ori, dar aceeasi problema, nu face absolut nimic. arata doar o foaie alba.
Va rog ajutati-ma, mersi mult.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Intră pe chrome://settings/clearBrowserData
(la Chrome), bifează tot și click pe Clear.
După asta intri pe http://ninite.com/.net-air-flash-flashie-shockwave-silverlight/ și instalezi ce se descarcă.
Îți va actualiza Flash Player și alte cele.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai sterge datele de navigare din setari.

| TreiSurori a răspuns:

Vezi sa nu iti lipseasca shockwave flash, si mie mi se intamplat.
Sau incearca o versiune pentru windowsul tau.