| allex4369 a întrebat:

Deci netul pe telefon prin wi-fi e gratis, dar poti si sa downloadezi aplicatii gratuite bine inteles fara sa faci cost suplimentar sau sa platesti altceva?
va rog ziceti repede inainte sa fac vreo prostie pentru care sa platesc mult big grin

Răspuns Câştigător
| OMGIdontcare a răspuns:

Pai daca mergi intr-un loc care are wi-fi si te conectezi atunci netu e gratis si poti descarca aplicatii gratuite
fara sa platesti si fara cost suplimentar...

3 răspunsuri:
| Byana a răspuns:

Nu platesti nimic, stai linistit, daca e gratis e gratis.

| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Cand ti wifi deschis sa inchizi datele de la abonament, presupun ca ai abonament.pentru ca datele sunt prioritare.ori wifi ori date.pe wifi e gratuit.deci ti datele inchise

| Dianka13 a răspuns:

Daca ai wi fi pornit nu platesti nimic iar daca ai Internet Mobil pornit atunci da
Sper ca te-am ajutat