| Mariusflorin2341 a întrebat:

Deci NordVPN asta e cel mai prost VPN ever nu ma lasa sa ma conectez la nici macar un server mereu imi da eroarea asta Password Verification Failed Auth, ce pot face ma calca pe nervi. straight face

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, nu e cel mai prost. Ai gresit parola. Sau folosesti o versiune piratata si te miri ca nu merge cumva?

| GPA a răspuns:

Treci pe CyberGhost dacă vrei Vpn adevărat.

sau _________
https://www.google.com/......https?/url

| Mariusflorin2341 explică (pentru GabiDumitrescu):

Hai ca e piratat daca e, de ce judeci inainte sa vezi, in primul rand nu ar avea cum sa intre in cont daca e parola gresita straight face

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Mariusflorin2341):

Am presupus ca POATE e piratat daca face astfel de figuri. OK, deci zici ca e versiune legit, platita sau prinsa moca la vreun giveaway... APELEAZA LA SERVICIUL DE SUPORT. De aia produsele comerciale nu sunt moca, pentru ca e cineva care te rezolva cand ai probleme si nu stai sa intrebi pe forumuri ca la alea free.