| soraya3456 a întrebat:

Deci nu merge sa dowladezi yahoo mesenger (11.5)pentru ca ala mi-l da pentru ca nu imi mergea sa scriu si am ziz sa il sterg sa il reinstalez ca am bagat pe id o adresa de email ca am crezut ca e id :l ca nu stiam si acum cand vreau sa dowladez imi zice...crying : not enought free disk space to complete the instalation. please clear at least 100mb of disck space and try instalation again or use yahoo mesenger for the web(no dowload or install required)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar intrebarea va fi mutata la categoria corespunzatoare.Regulamentul.