| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu stiu cum sa trimit o poza din telefon pe pc, am LG optimus l7 970, am instalat cd LG, dar nu reusesc am incercat si cu bluetooth nu reusesc nu stiu de ce, cine imi da un raspuns bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai instalat si cd-ul si calculatorul iti recunoaste telefonull e ok. Bagi cablul de date in pc si apoi in telefon. Mergi in my computer-Dai dublu click pe local-ul telefonului. Cauti unde sunt pozele si le selectezi pe toate sau cate vrei un una cate una.Dai clcik dreapta pe poza apoi copy. Mergi cu sageata pe desktop si dai paste. Poza se va copia acolo.Sau daca vrei, creezi un nou folder pe desktop il denumesti"poze" sau cum vrei si dai paste acolo. Daca in caz ca calc nu iti recunoaste telefonul, aia-i alta buba. Succes.

| greenlilly a răspuns (pentru anonim_4396):

Da il gaseste, dar zice ca lipseste un driver si cand sa il descarc nu il gaseste. Oare ce sa fac.

| anonim_4396 explică (pentru greenlilly):

Dupa ce descarci acel driver, trebuie instalat. Deci du-te acolo unde ai descarcat driverul si dai open apoi run. next, next, ce mai zice acolo si finish

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Incearca prin blewtoot (e mai simplu de explicat)laughingdai in start scrii bluetoot file transfer si dai acolo la receviev filesi trimiti poza de pe telefon si gata